
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 3.15 V |
| Propagation Delay | 1.55 ns |
| Max Frequency | 3.1 GHz |
| Input | CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Number of Outputs | 5 |
| Nominal Supply Current | 13.5 mA |
| Ratio - Input:Output | 3:5 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Stock: 97
Distributors
pcbx
Unit Price$2.39923
Ext.Price$2.39923
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.39923 | $2.39923 |
| 10 | $2.02109 | $20.21090 |
| 25 | $1.83224 | $45.80600 |
| 50 | $1.66104 | $83.05200 |
| 100 | $1.50583 | $150.58300 |
| 300 | $1.44933 | $434.79900 |
| 500 | $1.39496 | $697.48000 |
| 1000 | $1.34694 | $1346.94000 |
